Image
نظرسنجی
انتظار ارائه چه محصولاتی را از ما داريد؟
  
قالب ظاهری سایت ( اینترفیس ) چگونه است ؟
  
حاضرین در سایت
52 میهمان حاضرند
نکته ها

ارکیده آبی

خانواده گل ارکیده، یکی از متنوع‌ترین خانواده‌های گیاهی است. تا بیش از 20هزار گونه‌ی طبیعی از این گیاه شناسایی شده و انواع مصنوعی که با روشهای ژنتیک ساخته‌شده‌اند هم بسیار زیادند. (بیش از هزار واریته)  بعضی از این گونه‌های مصنوعی به هدف استفاده "شاخه بریده" تهیه شده‌اند و در چند گونه تا 2ماه می‌توان این گلها را در منزل نگهداری کرد!

ارکیده‌ها (که گاهی از روی تنوع به آنها "خانواده‌ی رویایی گفته می‌شود) معمولاً گرمسیری هستند ولی گونه‌های زیادی هم برای مناطق دیگر (حتی قطب) هم شناسایی شده و در اروپا بیش از 200 گونه‌ی رسمی وجود دارد.Image

 

About Us

بیوگرافی شرکت و فروشگاه  فلات ایرانیان زمین (سهامی خاص)

فعالیت شرکت فلات ایرانیان به صورت غیر سازمانی در سال 1330 با تولید محصولات کشاورزی از قبیل  نهال های زینتی ، بذر سبزی و صیفی در سطح وسیع آغاز شد .

در سال  1355 موسسه کشاورزی مومنی ( فلات ) به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان نهال های  میوه سردسیری در سطح کشور از سوی جهاد کشاورزی انتخاب شد که این امر نشانه فعالیت وسیع این مجموعه در آن سال ها با توجه به نوپا بودن این صنعت است .

در سال 1360 علاوه بر فعالیت های گذشته ، بخش تولید گل های شاخه ای نیز افزوده شد که وسعت زیر کشت گل های شاخه بریده سالانه 8 هکتار (80000 متر مربع ) بود .

 در همان سال دفتر مشاوره کشاورزان و فروشگاه لوازم کشاورزی با فروش طیف وسیع محصولات کشاورزی شامل : ادوات ، بذر، نهال ، سموم و کود های تقویتی در مرکز شهر و در اصلی ترین خیابان  شهر به آدرس کرج خیابان دانشکده شماره 128 افتتاح شد .

در سال 1383 شروع فعالیت در زمینه واردات محصولات کشاورزی به صورت سالانه آغاز گردید که محصولات وارداتی بذر های سوزنی برگ و برخی ادوات سبک کشاورزی را شامل می شد .

در سال 1385 بخش فروش گل و نهال های زینتی مناطق شمالی کشور فعال گشت و این بخش در دپویی به مساحت 4000 متر فعال گردید .

در سال 1386 بخش تکثیر و پرورش ماهیان زینتی با مجوز رسمی سازمان شیلات کشور در این شرکت فعال گردید و هم اکنون مراحل آزمایشگاهی را با تکثیر حدود 30 گونه ماهی به تعداد 50000 قطعه در سال طی می نماید .

فعالیت فعلی شرکت :

1 -  واردات ، طبقه بندی و بسته بندی بذر های وارداتی زینتی شامل کاج های سوزنی برگ بیش از 20 واریته نادر از سرتا سر جهان  :

انواع سدروس شامل : سدروس دئودارا ، سدروس لیبانی ، سدروس آتلانتیکا و ...

انواع نوئل شامل : نوئل آبی ، ،نوئل کلرادو پونجنس ، ،نوئل انگلمانیا ،کاج مطبق شيلي و ... می باشد .

2 واردات پیت ماس ، کوکوپیت و لوازم گلخانه ای

3 واردات انواع بذر چمن اسپرت و همچنین بذرهای مناسب برای مناطق گرم و خشک جنوب
در حال حاضر فروشگاه فلات دارای چندين نمایندگی فروش از كمپاني هاي معتبر محصولات کشاورزی مي باشد كه از آن جمله به موارد ذيل مي توان اشاره كرد ::

1-      چمن رویال هلند و DLF  دانمارک در همه واریته ها

2-       سموم بایر آلمان ، سموم سينجينتا سوئيس و بذور نانهمز هلند ومتعلق به شرکت هزاره سوم

3-      کود های یارا فوسین انگلستان و شرکت روت هلند

4-      ابزار باغبانی بوش آلمان

5-      ابزار باغبانی الیومک ایتالیا

6-      لوازم آبیاری حرفه ای محصول کلابر ایتالیا


گزینش     چینش     نمایش 
عنوان
تماس با ما
درباره ما
 
<< شروع < قبل 1 بعد > آخر >>
نتایج 1 - 2 از 2